Apie mus

ŠŪKIS - „Mes žinome grožio formulę“.

Domini grožio salonas KaunasMISIJA – kurti ir puoselėti grožį, teikiant profesionalias paslaugas, naudojant kokybiškas darbo priemones bei užtikrinant malonų aptarnavimą. Kiekvienas mūsų klientas – išskirtinis.

TIKSLAS - Siekti tik aukščiausios kokybės ir didžiausio klientų įvertinimo, nes  norime būti geriausiais savo srities specialistais. Vykdyti įsipareigojimus ir susitarimus bei plėtoti humaniškas verslo sritis. Siekti praplėsti sėkmės kriterijaus supratimą ir puoselėti atvirus darbo bei verslo santykius su savo partneriais, klientais ir visais aplinkiniais.

APIE DOMINI

“Domini” salonas įsikūrė patalpose, kurias žino jau antra kauniečių karta. 1994m. čia atvėrė duris pirmasis Kaune grožio salonas, kuris, pasak klienčių, turėjo ypatingą trauką. Dėl to salono pavadinimas turi pratęsimą – “Domini inspired by Femina Bona”. “Feminos Bonos” salonas įkvėpė mus tęsti  tradicijas ir komandinio darbo pagalba  siekti geriausio ir būti pirmais. Interjeras atspindi pačią salono koncepciją – tai savotiškos grožio dirbtuvės, kuriose kuria, puikiai savo darbą išmanantys, meistrai.

Kolektyvą į darnią komandą sujungia visiems būdingas kūrybiškumas, novatoriškumas, pozityvumas, nuoširdi meilė savo darbui ir kiekvienam klientui, noras pasidalinti savo išmanymu ir paprasčiausiai padėti kuo gali geriausiai. Daugelis iš mūsų yra įvairių mokyklų dėstytojai. Žinių ir idėjų semiamės nuolat lankantis aukščiausio lygio seminaruose. Įkvėpimo ir impulso suteikia dalyvavimai įvairiuose projektuose, kur savo paslaugas suteikiame jų dalyviams. Mes įsitikinę – kiekvienas žmogus yra individualybė, jaučianti save ypatingai, todėl svarbiausia atrasti ir atverti ją aplinkiniams gražiausiomis spalvomis. Mes nedirbame, mes - kuriame. Moteris ar vyras , tarsi iš naujo atranda save.

KODĖL RINKTIS „DOMINI“?

„Domini“ – tai ne tik grožio salonas. Tai kur kas daugiau... Tai vieta, kur galima visiškai atsipalaiduoti ir pasitikėti profesionaliais meistrais. Komandinis darbas, jauki atmosfera ir šiltas kliento sutikimas leidžia jaustis išties ypatingai. Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl mes dirbame ir kuriame kartu, gebame įsiklausyti ir išgirsti kiekvieną pas mus atėjusįjį. Čia darbuojasi  grožio meistrai, turintys ambicijų gaivinti amžiną tiesą – jog būtent grožis išgelbės pasaulį. Grožis – tai harmonija, sukuriama iš daugybės, dažnai veik neapčiuopiamų dalykų. Jo neįmanoma apriboti “madinga” išvaizda. Todėl salonas subūrė specialistus, kurie yra įsitikinę, kad tikram meistrui svarbu ne tik kokybiškai atlikta procedūra, bet ir jos pageidaujančio žmogaus savijauta. Kiekvienas “Domini” slenkstį peržengęs klientas, pasitinkamas kaip laukiamas svečias, o jo lūkesčiai kaip mat virsta profesionalių meistrų reikalu ir troškimu ieškoti naujų grožio išraiškų, užčiuopti ir išryškinti konkrečiai jam būdingą žavesį.

Čia norisi sugrįžti vėl ir vėl.