Jurgita Klenauskienė

Plaukų priežiūros TOP meistrės Jurgitos Klenauskienės manymu, darbas su plaukais yra tarsi magija, kuri padeda išryškinti žmogaus charakterį bei atskleisti vidinį grožį. Jos sukurtos vakarinės šukuosenos kiekvieną kartą stebina savo atlikimo technika.

Meistrė. Viskas prasidėjo nuo labai didelio noro ir užsispyrimo - “dabar arba niekada”. Ji labai džiaugiasi tiek daug metų būdama DOMINI komandos dalimi, kuri suteikia galimybę nuolat dalyvauti mokymuose, seminaruose bei įvairiuose renginiuose. Taip pat, ilgametė “mados infekcijos” komandos narė. Nuolat siekdama tobulėti, įgijo vyriškų ir moteriškų kirpimų „Master class“ kvalifikaciją.

Lektorė. TOP meistrė dėstė tarptautinėje “Pivot point” akademijoje, kur dalinosi sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Meistriškumo iš jos mokėsi ir būsimi kirpėjai „Feminos bonos“ akademijoje. Jurgita taip pat yra įvaizdžio kūrėja bei dalyvavusi įvairiuose stiliaus keitimo projektuose.

Stiprybės. Ilgi ar trumpi kirpimai, vyriški ar moteriški, kasdienis sušukavimas ar vakarinė šukuosena – visada dirba su „ugnele“ ir tuo pat metu įdėmiai įsiklausydama į kliento pageidavimus.

Asmenybė. Kaip teigia pati, yra pleputė ir myli gyvūnus, tad pokalbio metu nei vienas kliento gyvūnas neliks neapkalbėtas. Kartu su šeima patinka keliauti po gražius Lietuvos kampelius, o laisvalaikiu atsipalaiduoja užsiiminėdama rankdarbiais. Žodžiai, kuriuos apie Jurgitą yra parašiusi draugė - “Jurgita, Tavo asmenybė tiesiog trykšta energija, kuri tikrai teigiamai veikia kitus”.

Atgal