Irina Zudova

Plaukų priežiūros TOP meistrė, sujungianti savyje geriausias stilisto savybes – profesionalumą, kūrybiškumą ir lyderystę. Irina drąsiai eksperimentuoja, improvizuoja, laužo ribas ir kuria savo autentišką braižą.

Meistrė. Įgyta profesija, darbas prestižiniuose salonuose, konkursai, laimėjimai, studijos pasaulinėse akademijose suformavo aukščiausio lygio profesionalę. Irina jaučia ryšį su klientu, mato visumą, yra empatiška. Meistrė įsitikinusi, kad kiekvienas žmogus yra individualus, todėl svarbiausia - atrasti ir išryškinti jo gražiausias savybes.

Lektorė. Pasiekus aukščiausią profesionalumo lygį, ateina noras palypėti laipteliu aukščiau - dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Todėl TOP meistrė dėsto tarptautinėje „Pivot Point“ akademijoje, kuria autorines programas ir veda seminarus profesionalams. Aistrą kurti, inovatyvias idėjas ir begalinę savo energiją Irina realizuoja kolekcijų pristatymuose, TV projektuose, labdaringuose renginiuose. Ji yra ilgametė „Mados infekcijos“ komandos narė.

Lyderė. Meilė savo veiklai ir profesinė drąsa skatino siekti dar daugiau - 2012 metais meistrė su bendramintėmis įkūrė grožio saloną DOMINI. Irina subūrė aukščiausio lygio profesionalus. Būdama kūrybinės komandos siela, ji įkvepia meistrus augti ir ieškoti naujų prasmių kuriant estetinę grožio kultūrą.

Asmenybė. Irina ne tik drąsi ir kūrybinga, bet ir jautri, subtili asmenybė. Šias savo savybes ji išreiškia tapydama aliejiniais dažais. Irina yra tiesiog įsimylėjusi kalnus. Ji sako, kad, keliaudama po juos be išankstinio plano, pailsi, atranda vidinę darną ir dvasinę ramybę.

Atgal