Gintarė Musteikaitė

Plaukų priežiūros meistrė Gintarė Musteikaitė įsitikinusi, jog plaukų spalva ir kirpimas – žmogaus vizitinė kortelė.

Meistrė. 2012 m. baigė „Femina bona“ plataus profilio kirpėjo specialybę. Kaip pati teigia, prie DOMINI komandos prisijungė pačiu laiku, o tai padėjo įveikti visas baimes ir nepasitikėjimą savo jėgomis. Jai tai buvo puiki galimybė augti ir tobulėti pradėjus dirbti tarp savo dėstytojų. Nuolat stažuojasi bei kelia savo, kaip meistrės, kvalifikaciją. Taip pat, ilgametė „Mados infekcijos“ komandos narė. O savo žinias jau spėjo perduoti ir būsimiems specialistams, dėstydama kirpėjų kursuose.

Stiprybės. Meistrės „varikliukas“ pokyčiai, jai svarbu paryškinti kiekvieno individualumą. Visuomet stengiasi išsaugoti sveikus plaukus, todėl ypatingą dėmesį skiria dažymams ir sveikai plaukų išvaizdai palaikyti. Gintarės stiprioji pusė šukavimai, tačiau priduria, jog jaučia silpnybę garbanoms. Žinoma, kiekviena šukuosena priklauso kliento norams, tad atsižvelgusi į juos stengiasi juos įgyvendinti.

Asmenybė. Gintarė yra labai atsakinga ir kruopšti. Jos darbas ir atidumas nepalieka abejingų ir klientų, kiekvienas bus sutiktas ir išlydėtas su nuoširdžia šypsena. Dažniausiai renkasi aktyvų ir turiningą laisvalaikio praleidimo būdą, labai patinka kelionės. Tuo tarpu, ramiam laiko praleidimui, silpnybę jaučia geriems filmams bei knygų skaitymui.

Atgal