Gintarė Lukoševičiūtė

Veržli, viskuo besidominti, auganti specialistė. Taip, tai mūsų kirpėja - Gintarė Lukoševičiūtė. Kaip teigia pati, tiki likimu, todėl jaučia, kad savo profesinę karjerą DOMINI salone pradėjo ne be reikalo. Ji jauna ir to neslepia, tačiau turi didelį potencialą, o taip pat norą dirbti bei tobulėti.

Stiprybės. Atidumas neatsiejamas nuo jos, o darbe save atiduoda visu šimtu procentų, imasi ir išties sudėtingų darbų. Patinka dalintis patarimais kaip prižiūrėti plaukus. Stengiasi, kad kiekvienas suprastų savo plaukų individualumą. Gintarė neabejinga vyriškiems kirpimams, kaip pati mano, šioje srityje jos asmenybė atsiskleidžia labiausiai. Tikslumas, konkretumas, greitumas, ir trupinėlis pedantiškumo - savybės, kurios nepalieka abejingų ir klientų.

Asmenybė. Mėgsta tapyti, tapymas ant plaukų irgi ne išimtis. Visas procesas bei įdėtas darbas tarytum jos meditacija. Gintarė įsitikinusi, kad ši profesija propoguoja ne tik grožį, taip pat ir meną bei leidžia atsiskleisti kūrybiškumui. O ji visuomet jautė, kad menas yra neatsiejama jos dalis.

Atgal