Edita Nevė

Mūsų kosmetologė Edita Nevė pasirūpins, kad bet kuri jos atliekama procedūra taptų lyg malonus atsipalaidavimas.

Kosmetologė. 2015 metais baigė Šiaulių valstybinę kolegiją bei įgijo biomedicininį grožio terapeutės išsilavinimą. Jau studijų metu turėjo daug praktikos, dirbant su klientais. Per šiuos metus teko dirbti ir praktikuotis visose grožio terapeutės srityse: veido procedūros, kūno procedūros, masažai, depiliacijos, makiažai, manikiūras bei pedikiūras. Edita įsitikinusi, jog šioje srityje svarbu nestovėti vietoje ir nuolatinis tobulėjimas yra tiesiog būtinas. Tad nuolat dalyvauja seminaruose bei tobulinasi įvairiuose mokymuose.

Stiprybės. Kosmetologė stengiasi, kad net ir trumpiausia procedūra, klientą priverstų atsipalaiduoti. Jos siekis, kad net antakių korekcija būtų malonus potyris, o veido procedūros neprailgtų ir taptų lyg poilsis. Kaip teigia pati, didžiausią malonumą jaučia atlikdama veido procedūras, antakių korekciją, makiažus bei viso kūno depiliacijas.

Asmenybė. Edita į darbą žiūri labai atsakingai ir stengiasi jį atlikti kuo kruopščiau. Visada stengiasi išgirsti ir suprasti klientų norus bei lūkesčius. Įsiklausymas veda prie tobulo rezultato. Laisvalaikį dažniausiai leidžia su šeima, draugais, taip pat patinka keliauti. O labiausiai atsipalaiduoja žiūrėdama filmus ar skaitydama knygas.

Atgal