Jurgita Klenauskienė

Mano, kad kiekvienas meistras yra individualus, kiekvienas turi savo braižą ir ji – ne išimtis. Ilgi ar trumpi kirpimai, vyriški ar moteriški, kasdienis sušukavimas ar vakarinė šukuosena – visada dirba su „ugnele“ ir tuo pat metu įdėmiai įsiklausydama į kliento pageidavimus.

Prieš 7 metus baigusi plataus profilio kirpėjos specialybę „Feminos Bonos“ mokymų centre, pradėjo dirbti šiame salone. Nuolat siekdama tobulėti, įgijo vyriškų ir moteriškų kirpimų „Master class“ kvalifikaciją, stažuojasi tarptautinėj „Pivot Point“ akademijoje.

  Meistriškumo iš jos mokosi būsimi kirpėjai „Feminos Bonos“ mokymo centre.

 Jurgitos sukurtos vakarinės šukuosenos kiekvieną kartą stebina atlikimo technika, pritaikymu prie individualių moters bruožų, suknelės silueto ir vakaro temos, siekiant sukurti harmoningą stilių. Jos konsultacijos padeda skinti laurus kirpėjų ir grožio specialistų čempionatų dalyviams. Energijos ir įkvėpimo pakanka ir dalyvauti įvairiuose stiliaus keitimo projektuose, kuriant įvaizdį TV laidų vedėjams ir TV projekto „Tu gali šokti“ bei „Liepsnojančio ledo“ dalyviams.

Pozityvumas, nuoširdi meilė savo darbui ir kiekvienam klientui – nepalieka nė vieno nusivylusio. 

Atgal