Irina Zudova

Nuo pat pirmos „Domini“ įsikūrimo dienos visą kolektyvą siekia uždegti ir įkvėpti naujiems darbams, naujiems projektams ir būti atviriems naujiems iššūkiams. 13 metų darbo stažas ir aukšti pasiekimai lemia jos profesionalumą. Niekada nestokoja idėjų, yra novatoriška ir kūrybinga.

Įgijusi plaukų kirpimo, dažymo ir priežiūros specialistės diplomą, siekė žinių toliau „Feminos Bonos“ mokymų centre, „Dolores“ akademijoj Maskvoje, tarptautinėje „Pivot Point“ akademijoje, „Tony & Guy“ akademijoje, „K.Bogomolov image school“ stiliaus ir įvaizdžio kūrimo seminaruose.

Nuo 2001m. dėsto tarptautinėje „Pivot Point“ akademijoj, veda seminarus. Ji įsitikinusi, kad tik pasidalinusi savo žiniomis, gali pasisemti naujų. Iš mokinių galima pasimokyti, nes jie, kaip maži vaikai, dar nesuvaržyti taisyklių ir tiesiog kuria taip, kaip jiems atrodo, o tai, pasak Irinos – įkvepia.

Lietuvos čempionato I, II vietos ir „Gran prix  laimėtoja. Pabaltijo šalių konkurso „Gintarinė sruoga“ III vietos prizininkė. Pabaltijo šalių konkurso „Avant-garde Cut for Short Hair“ prizininkė, Europos čempionato dalyvė.

Kūrybines mintis įgyvendina pristatydama savo kurtas kolekcijas šou programose. Daug metų kuria plaukų įvaizdį „Liepsnojančio ledo“ žvaigždėms. Dalyvauja įvairiuose projektuose, keičiant įvaizdį ar kuriant šukuosenas jų dalyviams, foto sesijoms. Taip pat patinka labdaringi projektai kuriuos organizuoja salonas mamos dienos proga su „Daugiavaikių mamų klubu“.

Tikslūs kirpimai, plaukų priežiūra, darbas su spalvomis – visa tai Irina daro su malonumu. Jeigu norite rasti sau tinkamą spalvą ir kirpimą – drąsiai galima kreiptis pas šią meistrę. Įvaldžiusi daugybę įvairių technikų, geba sukurti tokį kirpimą, kuris įkvepia naujam įvaizdžiui. Jos klientai tarsi iš naujo atranda save. 

Atgal