Kristina Knystautaitė

Mūsų kirpėja Kristina Knystautaitė savo gyvenimą dedikavusi gamtai, juokui ir plaukams.

Kaip pasakoja pati, kartą visiškai atsitiktinai sugalvojo nusipirkti žirkles bei šukas. Tai ir tapo jos kelionės pradžia, kerpant visur, kur tik pasitaikydavo proga. Juokauja, kad pirmą kartą net žirkles laikė ne toje rankoje. Tačiau juokauja ji dažnai ir stengiasi, kad juoktųsi ne viena. Tai Kristinos moto ir ji įsitikinusi, jog juokas padeda įveikti gyvenimo mestus iššūkius.

Stiprybės. Formas ir linkius puikiai mato vyriškuose kirpimuose. Tuo tarpu moterų preciziškumas priverčia labiau pasukti galvą ir nevengia pažiūrėti į tai kūrybiškai, todėl šį kūrybinį procesą linkusi sulyginti su menu. Patys įsitikinsite, kad bendrauti su Kristina yra itin paprasta. Tiek darbe, tiek gyvenime ji vadovaujasi paprastumu ir nuoširdumu. O besišypsantis klientas veidrodyje, po atliktos plaukų procedūros, yra didžiausias džiaugsmas jai. Taip kartu sukuriamas tobulas rezultatas.

Asmenybė. Jos gyvenime taip pat dominuoja gamta ir santykis su ja. O valandas, kurios nepriklauo darbui, skiria knygai, ieško gaivesnio oro bei tyrinėja gamtos siluetus.

Atgal